اخبار کوتاه

فرماندار فریدونکنار خبر داد : برگزاری نخستین دوره مسابقات کشتی لوچوی دانش آموزی مازندران در فریدونکنار

1396/04/13

برگزاری نخستین دوره مسابقات کشتی لوچوی دانش آموزی مازندران در فریدونکنار

فرماندار فریدونکنار گفت: نخستین دوره مسابقات کشتی لوچوی دانش آموزی مازندران با میزبانی شهرستان فریدونکنار برگزار می شود.

دکتر حسین منفردی در نشست هماهنگی برگزاری نخستین دوره مسابقات کشتی لوچوی دانش آموزی مازندران در فریدونکنار در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان ضمن تقدیر و تشکر از مسئولان، اظهار کرد: برای اینکه یک جامعه توسعه یافته داشته باشیم باید از کوچک ترین فرصت ها استفاده کرده و با هوشمندی و زیرکی به جامعه ای توسعه و گسترش یافته دست یابیم.

وی با اشاره به برگزاری دوره کشتی لوچو، افزود: باید اولین دوره کشتی لوچو را در فریدونکنار برگزار کنیم تا همانطور که برنج این شهرستان به یک برند معروف تبدیل شد، این ورزش نیز در فریدونکنار مشهور شود.

فرماندار فریدونکنار با اشاره به سخن رهبر معظم انقلاب اسلامی پیرامون اقتصاد مقاومتی و توجه به ورزش، تصریح کرد: برنامه ریزی یکی از عوامل مهم رشته های ورزشی بوده که یک ورزشکار با داشتن برنامه مناسب به موفقیت می رسد.

این مسئول با تاکید بر اینکه ورزشکاران با داشتن برنامه ریزی گوی سبقت و موفقیت را کسب می کنند، بیان کرد: یکی از عواملی که در پیشرفت جامعه کمک می کند انسجام و وحدت بین مردم بوده است.

وی به انسجام و وحدت مردم در زمینه ورزش تاکید کرد و ادامه داد: یکی از عواملی که باعث وحدت بین مردم می شود مباحث ورزشی است که اولین قدم داشتن جسمی سالم بوده است.

فرماندار فریدونکنار گفت: زمینه انجام کارهای ما باید در زمینه دینی و فرهنگی انجام شود، دین به داشتن بدن و جسم سالم تاکید بسیاری کرده و ما باید حافظ ارزش های دین و فرهنگ خود باشیم.

برو به بالا